Anasayfa Furkan Nesli Takipçilerinden Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye Mesajlar | Sayı 71

Takipçilerinden Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye Mesajlar | Sayı 71

7 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Yıllarca ‘sol görüşün’ içinde yetişip büyüdüm ama Alparslan Kuytul gibi adam bu ülkede lider olmalıdır ki bunu da gönül rahatlığıyla söylüyorum. Ondan daha dürüst konuşan ve Allah ne diyorsa evirip çevirmeden anlatan kimse görmedim. Allah’ın emir ve yasaklarını üstelik hiçbir gücün arkasına sığınmadan korkusuzca dile getiriyor. İnancımız gereği aynı yolda farklı şeyler düşünsek de bu ülkenin bu adama ihtiyacı var. Umarız daha büyük kitlelere hitap eder bunu da yürekten temenni ediyorum. Bize ileriyi gösterecek insanlar lazım.

Sinan AKAY

Cesur yürekli, bilgili adam!
Seni bana tanıtan Beyaz TV’ye teşekkürler…

Muco ALPER

Adam gibi adam Alparslan Kuytul! Hakikatleri çekinmeden konuşan kaç hoca var? Helal olsun. Bazıları yalakalıktan bazıları korkaklıktan bazıları da menfaatinden konuşmuyor. Ama bu adam her zaman doğruları konuşmuştur. Takip ediyoruz, seviyoruz.

Hasan

Adam o kadar doğru konuştu ki hayretle izledim. Özellikle de “eski hükümetleri desteklemedik ama bunların yaptığını kimse yapmadı” sözünü, bu da ayrı bir itiraftır. Herkese bence ders olması gereken bir konuşma. Sonunda birileri gerçekleri söyledi.

Emre BAŞARAN

Alparslan Kuytul’u az tanıyordum. Bir iki videosunu beğenmiştim ama hakkında kötü şeyler duyuyordum. Sayenizde (Beyaz TV) iyice araştırdım baktım ki adına yani “Furkan’a” yakışmış. Gerçekten doğruları konuşmuş ve darbe yanlısı olmamış. Sokağa aynı gün çıkmamış ama miting yapmış ‘darbeye karşıyım hükümetle aramız bozuk olsa bile’ demiş ve çıkmamasının sebebi de demokrasiyi, laikliği İslam’ a uygun görmediği için laiklik ile beraber görünmek istememiş. Rus uçağı meselesinde gerçekten kerameti olup önceden söylemiş. Helal olsun, siyasiler bir ay sonra bulmuş. Vallahi asıl FETÖ’cüleri ve Hakkın yanında duranları Allah bilir.

Fetih 1453

Hocam Allah razı olsun, ben de alevi bir vatandaş olarak sizin her konudaki engin, tarafsız, gerçek olan konuşmalarınızı çok sevdim. Sizin gerçeği, Hakk’ı ve halkı savunduğunuza inanıyorum.

Yasemin ÇİÇEĞİ

Adamın dediklerinin hepsi doğru! Diğer hocalar gibi menfaatçilik, yalakalık yapmıyor. Takdir edilmesi gereken durum… Hoca, âleminde ender rastlanan adamdır. Alparslan Kuytul’un bütün videolarını izleyin; adama hak vereceksiniz. AKP’nin her pisliğini anlatıyor. Bu adama iyi bakın! Gerçek bir Müslüman… Bu adam süslüman değil Müslüman. Hoca ile aynı siyasi görüşüm yok ama adamın doğruya doğru, yanlışa yanlış demesi takdir edilesi bir özelliktir. Kemalistlerin erdemli hocalarla derdi yok, yalakalık yapan menfaatçi, din tüccarları hocalarla derdimiz var.

Deniz SEZEN/

 

Ben bir ateistim, Kuytul’la belki de hiçbir konuda aynı fikirde değilim ama şunu da belirtmek isterim ki; bu adam bana samimi, cesur, tutarlı, dürüst ve parayla satın alınamaz gibi görünüyor. Düşüncelerine taban tabana zıt olduğum ancak karakterini sevdiğim bir adam. Ne kadar tuhaf…

Erman YILDIZ

Hoca, senin Allah’ına kurban! Kim tutar seni? Senin gibi doğru konuşan hoca kalmadı SENİN GİBİ DOĞRU KONUŞAN BİR HOCAM OLSUN CANIMI BİLE VERİRİM. Saygılarımla…

Baran BEYOĞLU

Dünya görüşünüzün zıttı bir görüşe sahip olmama rağmen, açıklamalarınızdaki tutarlılık, netlik ve dosdoğru cesaretten dolayı sizinleyim.

Serdar LALE

Koyu bir Atatürkçüyüm, ilke ve inkılâplarına bağlı bir insanım. Her ne kadar ideolojilerimiz uyuşmasa da sizi dinlemeyi seviyorum, saygılarımı sunuyorum…

Ceyhun ÜNAL

 

Daha Fazla
 • ARKA KAPAK | Sayı 95

 • Almanca Tevhid Broşürü

  EY TEVHİDİ HAYKIRAN MÜSLÜMANLAR! Siz dünyanın en eski davasının bugünkü temsilcilerisiniz,…
 • YEMİN | Sayı 95

  Canım sağ oldukça rahmetli babam, Susarsam, hakkını helâl etmesin! Ak sütün emziren ihtiya…
 • 95. Sayımız Çıktı

  EDİTÖR İslam Medeniyeti’nin en temel esası Tevhid’dir. Peygamberlerin hepsi aynı gerçek üz…
 • 94. Sayımız Çıktı

  EDİTÖR Bir önceki sayımızda Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin 22 Ocak tarihinde…
 • FURKAN NESLİNDEN TEVHİD MANİFESTOSU

  FURKAN NESLİNDEN TEVHİD MANİFESTOSU! Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin “Biz, Da…
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Furkan Nesli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

ARKA KAPAK | Sayı 95