Sizden Gelenler | Sayı 65

6 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Hocam Selamun Aleyküm! Allah’ın rahmeti, bereketi, feyzi sizlerin üzerine olsun. Sizleri zevkle dinliyoruz, çok beğeniyoruz.

Allah’tan başka kimseden korkmadan bütün sorulara en güzel şekilde cevap veriyorsunuz maşallah. Kimseden korkmadan çekinmeden Hakkı zikrediyorsunuz. İnşallah bir gün sizin yanınıza gelip o güzel sohbetinizi dinlerim.

Bence bir Müslüman atom bombasından daha etkilidir ama bir karıncayı ezmeyecek kadar da naziktir. Bu vasıfları sizde tam olarak görmek mümkün…
Kemal IMİRGİ

 

Allah böyle cesur, böyle yürekli hocaları başımızdan eksik etmesin. Ne güzel bir hoca, TV’den izliyorum konferansı, sonra Hocayı ikinci kez dinliyorum. Bir Malatya’ya geldiğinde bir de TV’de. Ama bundan sonra youtube’dan da zamanım oldukça dinlerim inşallah. Bir gün elini öpmek nasip olur inşallah.

Ne muhterem bir insan! Zamanım olmadığından dolayı sohbetlerinize gidemiyorum. Hocaefendi’nin yolu yolumdur. Artık Hocaefendi’ye Malatya’dan selamlarımızı iletirseniz çok sevinirim. Allah Hocaefendi’ye güç, kuvvet, sabır versin… Esselamu Aleykum.
Turgay ÇAKIR

Bir Öncü Nesil sevdalısı olarak sizi çok seviyorum hocam!

Hz. Ömer gibi sokaklara çıkıp Hakkı haykırmak istiyorum. Masalcı hocalardan da ılımlı Müslümanlardan da bıktık artık. Artık sahte hocalardan bu gençliğin kurtulması lazım, o ışık da sizde var hocam.

Elimden geldiği kadar çevreme hakkı söylemeye çalışıyorum. Allah için yolunuzdayız Hocam. Lütfen elimizden tutun. Allah’a emanet olun.
İsmail KARATAŞ

Selamun Aleyküm Hocam! Siz değerli hocamla dergileriniz hakkında konuşmak istiyorum. Ben ceza evinde kaldığım süre içerisinde mahkûm arkadaşlarla birlikte düzenli olarak dergilerinizi okuyup, okutuyordum.
Ali N.

“Özür güçlülerden dilenmez, haklılardan dilenir” sözü Alparslan Hocamı arayıp bulmama vesile oldu. Dosdoğru ve dürüst kimseleri bizimle paylaştığınız, tanıttığınız için Allah razı olsun. Allah rızası istikametinde olalım inşallah.
Abdullah ÇELİK

Aziz hocam, neşretmiş olduğunuz fikirler sebebiyle ve bu dik duruşunuz sebebiyle sizi ve cemaatinizi tebrik eder ihtiram-ı faikamı sunarım.

Yolunuz ve bahtınız, alnınız gibi açık olsun.
Abdül MECİD

Konferanslarınıza gelemiyorum ama ben sizi buradan destekliyorum. Böyle sizin gibi kardeşlere ihtiyacımız var.

Şanlıurfa Hilvan ilçesinde de vakıf açmanızı istiyoruz. eğer Hilvan’da Vakfınız olursa çok sevap kazanmış olursunuz. Burada dahi haramlar artıkça artıyor. Gençlerimiz diyorlar ki; bir vakıf olsa da gidebilsek. Ben burada haramlara susmuyorum derhal uyarıyorum, arkadaşlarıma İslam’ı anlatıyorum.

ALLAH’IN HAKKINI VE LA İLAHE İLLALLAH DAVASINI anlatmaya gayret ediyorum. Burada Furkan Vakfı olursa çok mutlu oluruz.

ALLAH RAZI OLSUN. Lütfen gereken yerleri bilgilendirir misiniz? Alparslan Hocamızı çok seviyoruz ve biz Alparslan Hocayı bir kere bile canlı olarak görmeden Hocamızın talebeleri olduk. Hocamızın videolarını veya canlı yayında ondan izleyip öğrendiklerimi anlatıyorum, anlatmaya da devam edeceğim inşallah.
İslam MEDENİYETİ

Ben Alparslan Hocayı AKP’ye karşı tutumundan dolayı özellikle Twitter’da çok eleştirdim. Ama sohbetlerini dinledikçe kendisine hak verdim. Hakkını helal etsin inşallah.
Hamza Özcan ACERMAN

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Rabbimiz Bizden Kabul Buyur (Sayı 65)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

HALİFE’YE MEKTUP| Sayı 93

Halife Ömer bin Abdülaziz, Hasan-ı Basrî Radıyallahu Anh’den, adaletli bir halifenin vasıf…