Anasayfa Anasayfa Furkan Nesli Dergisi’nden Kıymetli Okurlarına Açıklama

Furkan Nesli Dergisi’nden Kıymetli Okurlarına Açıklama

6 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Mayıs 2011 yılında yayın hayatına başlayan Furkan Nesli Dergisi, basımının gerçekleştiği ilk aydan itibaren başta Allah’ın yardımı, sonra yayın ve yazar kadrosunun emeği ve siz değerli okuyucularından kazandığı takdirle yoluna devam etmektedir.

Türkiye’nin, tevhidi bir misyona sahip, Müslümanların sorumluluklarını anlatan bir yayın organına olan ihtiyacını karşılamak için yola çıkan Furkan Nesli Dergisi, bugün bu vazifeyi üstlenmenin verdiği onur ile 7 yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Ancak Furkan Nesli Dergisi’nin başyazarı Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi ve arkadaşlarına yapılan 31 Ocak operasyonunda dergimiz de hedef tahtasına konulmuş; aylık olarak basım ve dağıtımı yapılan Furkan Nesli dergisine örgütsel doküman(!) denilmeye çalışılmıştır. Ayrıca Furkan Vakfı gönüllülerine yapılan 7 Mayıs operasyonunda ise operasyonun yapıldığı evlerde dergimiz, suç aletiymiş gibi yerlere serilip, fotoğrafının medyada dolaşması sağlanarak algı operasyonuna maruz bırakılmıştı. Aynı zamanda, fiyatı sadece 5 lira olan dergimiz için 25 lira iftirası dahi atılarak trajikomik bir karalama ile karşı karşıya bırakılmıştı. FURKAN NESLİ DERGİSİ OLARAK, DERGİMİZE KARŞI YAPILAN TÜM ALGI VE KARALAMA OPERASYONLARINI ŞİDDETLE KINIYORUZ.

Başyazarı hayatını İslam davasına adamış, yazarları ve kadrosu fedakâr ve cefakar, misyonu ‘tevhid’ olan bir dergiye bu iftiraları atmak akla, vicdana ve hukuka sığmamaktadır.

FURKAN NESLİ DERGİSİ, YASAKLI BİR YAYIN DEĞİLDİR, MEŞRU ZEMİNDE ÇIKMAKTADIR. Kıymetli abone ve okurlarımızın, dergimizden sakınmalarını gerektirecek bir durumun söz konusu olmadığını buradan ilan ederiz. Bu kıymetli dergiyi evlerinin başköşelerinde, arabalarında, gittikleri her yerde rahatlıkla bulundurabilirler. Dergimizin yasaklanacak bir durumu ve içeriği kesinlikle yoktur.

Furkan Nesli Dergisine dönük yapılan tüm bilinçli karalama kampanyalarına, oluşturulan negatif haberlere rağmen insanlarımız bu dergiyi temin etmeye çalışmakta, severek okumakta ve ilgiyle takip etmektedir. ALGI OPERASYONLARINA YENİK DÜŞMEYİP BU DERGİYE SAHİP ÇIKAN HER YER VE ZAMANDA GURURLA OKUMAYA DEVAM ABONE VE OKUYUCULARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.

Furkan Nesli Dergisi olarak bu algı operasyonlarının altında ezilmeyeceğimizi, sahip olduğumuz misyon gereği üzerimize düşen vazifemizi yapmaya, toplumumuzu aydınlatmaya devam edeceğimizi kıymetli okurlarımıza ve tüm kamuoyuna bildiririz.

Ayrıca dergimizin kıymetli başyazarı Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye yapılan haksız ve hukuksuz tutukluluğun bir an evvel son umuyor ve bir insanlık suçu olan tecrit zulmüne maruz bırakılmasını ŞİDDETLE KINIYORUZ. Sizleri tekrardan Muhterem Alparslan Kuytul Hocafendi’nin kıymetli yazılarıyla buluşturmayı yüce Rabbimizden niyaz ediyoruz.

 

Furkan Nesli Dergisi Yayın Kurulu

İmtiyaz sahibi Hasan Kütük Beyfendi ile dergimize atılan iftiralar hakkında röportajımız. | 1

https://youtu.be/Ft0kMZx6O5w
 
https://www.youtube.com/watch?v=FCobh5EZgw0
 
https://www.youtube.com/watch?v=MP5morUdhU8
 

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

ARKA KAPAK | Sayı 94

Benim dosyalarım suç dosyası değil, “sus” dosyasıdır! Yani bana “sus” diyorlar. SUSMAYACAĞ…