Anasayfa Bölümler Sayılar Adalet (Sayı86) Furkan Nesli Dergisi 86. Sayı İç Kapak

Furkan Nesli Dergisi 86. Sayı İç Kapak

4 dakika ortalama okuma süresi
0
0

#AlparslanHocayaÖzgürlük

                30 ocak 2018 tarihinde gözaltına alınan sonrasında Bolu F Tipi Cezaevinde 3 kişilik koğuşta tek başına kalan Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin, henüz iddianame bile hazır olmadığı halde, delilsiz isnatsız bir şekilde terör örgütü muamelesi görmesi binlerce sevenini üzmeye devam ediyor.

Tutuklu yargılanmasını gerektirecek bir delil bulunmadığı halde sevenlerinden ve ailesinden ayrı zindanda tek başına kalan Alparslan Kuytul Hocaefendi, spor, kütüphane, ortak havalandırma ve sohbet grubu gibi birçok haktan da mahrum bırakılıyor.

Ailesinden, akrabalarından, talebelerinden ve tüm sevdiklerinden ayrı tutularak yaklaşık 5 aydır uygulanan bu zulmün bitmesini bekliyor ve hayatı boyunca, ülkesi için, insanlar için, hiçbir karşılık beklemeden, gece-gündüz çalışan #AlparslanHocayaÖzgürlük istiyoruz!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dua Bölümü

Allah’ım!

Her türlü acımızda güvendiğimiz, her türlü zorlukta umudumuz Sensin. Sensin kolaylaştıran, ferahlatan ve kifayet gelen…

Allah’ım!

Yeryüzünde Senin dinin uğrunda mücadele eden çok az insan var. Şayet onlara yardımını göndermeyip helak edecek olursan, yeryüzünde Senin dinin için mücadele eden kimse kalmayacak. Senin dinini yeryüzünde kim hâkim kılacak? Senin dinin uğrunda kim mücadele edecek? Senin dinini yayma uğrunda çıktığımız yolda bizi yarı yolda bırakma! Rabbimiz bize tarafından rahmet et ve bizi, şu durumumuzdan kurtaracak bir kurtuluş yolu hazırla. Ve bize bu günlerimizden daha hayırlı günler nasip et!

Ey mazlumların sahibi!

Mazlumların ahı arşı titretti. İslam ümmetinin hali perişan, her yerde akan kan Müslüman kanı… Allah’ım! Dünyanın dört bir tarafında zulüm gören bütün Müslüman kardeşlerimize yardımını gönder!

Ey Müntakim olan Yüce Allah’ım! Mazlumların intikamını zalimlerden al! Bizi de buna vesile kıl…

Amin…

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Adalet (Sayı86)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

Danca Tevhid Broşürü

EY TEVHİDİ HAYKIRAN MÜSLÜMANLAR! Siz dünyanın en eski davasının bugünkü temsilcilerisiniz,…