Anasayfa Anasayfa Furkan Nesli 73. Sayı Çıktı | Furkan Nesli Dergisi

Furkan Nesli 73. Sayı Çıktı | Furkan Nesli Dergisi

2 dakika ortalama okuma süresi
0
0

22 Nisan günü Adana’da yaşanan olayları, perde arkasında ülkemizdeki tüm cemaatlerin ve Müslümanların üzerinde oynanan oyunları “Türkiye, Din Düşmanı Derin Komitenin Pençesinde!” kapağıyla tarihe taşımak istedik.

Bugünlerin adeta tarihe nasıl not düşüleceğini gösteren, Müslüman cemaatlere yapılan zulüm, haksızlık ve engellemenin ulaştığı boyutları gözler önüne seren Mayıs sayımızla sizlerleyiz…

Yazılar

Başyazımızda Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi; “Din Düşmanı Derin Komite ve 22 Nisan’da Adana’da Yapılan Zulüm” başlığıyla şimdiye kadar arka planda kalıp gün yüzüne çıkmayan ama adeta ülkenin gidişatına yön veren Komitenin gerçek kimliğini açıklıyor.

Yazarlarımızdan Murat Gülnar “Furkan’a Zulüm Devam Ediyor”, Rumeysa Sarısaçlı “Yeni Türkiye Dedikleri”, Semra Kuytul “Furkancılar Kimdir?” başlıklı yazılarıyla yaşanan olayları ve süreci tüm boyutlarıyla ele aldılar.

Peygamberî metodla yoluna devam eden ve “Peygamber dendiği zaman; cesur, çilekeş, mevcut diktatörlere teslim olmayan bir insan hatırlamalısınız!” diyen bir Liderin izinden giden Furkan Hareketi mensuplarına dergimiz adına geçmiş olsun diyoruz…

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

94. Sayımız Çıktı

EDİTÖR Bir önceki sayımızda Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin 22 Ocak tarihinde…