Anasayfa Bölümler Sayılar İslam'ın Yükselişi (Sayı 49) Furkan Nesli 5. Yılında Okurlarımızın Dilinden Furkan Nesli Dergisi

Furkan Nesli 5. Yılında Okurlarımızın Dilinden Furkan Nesli Dergisi

4 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Furkan Nesli; ‘Hak ile bâtılı’ birbirinden ayırmayı düstur edinerek yola çıkmış bir dergi.
Hakkı bâtılın karanlığına hapsetmeye çalışanlara karşı, Allah adına yanan bir meşaledir Furkan Nesli… Hep yanacak ve etrafını aydınlatmaya devam edecek Allah’ın izni ile…
Sırf bir dergi olmaktan ziyade birçok konuda kaynak görevini gören Furkan Nesli Dergisi; hayatını davasına adamışların kalemleriyle nakış nakış işlenen bir medeniyet iklimi sunar bizlere. Bizleri dergimiz vesilesi ile bu iklimden mahrum bırakmayan Allah’a hamd ediyor, bir gün bu medeniyetin yaşandığı günleri görmeyi ümit ediyorum.
Arka plânda özveri ve gayretle çalışan yayın kurulundan Rabbim razı olsun, bizleri de bu hizmetten mahrum etmesin. Allah Azze ve Celle istifade edenlerin sayısını arttırsın. Amin
Sema ALATAŞ

Ümmetin geleceğine yeni bir ışıksın Furkan Nesli!
Furkan olmak hakikatleri korkusuzca haykırmak, ümmet için plânlanmış kirli oyunları açığa çıkarmak için ışık olmak demektir… Duamız; insanlığı aydınlatacak güce sahip olan Furkan Nesli Dergisi’nin tüm hanelere girmesidir.
Rabia DEMİR

Tüm hedef ve gayesi ‘İslam Medeniyeti’ olan başta Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi olmak üzere tüm yazarların Kur’an ve Sünnet misyonu ile kaleme aldıkları dolu dolu yazılarıyla, toplumun her kesimine hitap eden Furkan Nesli Dergisi’nin bir okuru olarak kendimi şanslı hissettiğimi belirtmek istiyorum.
Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi‘nin Öncü Nesle rehber olacak ve yeni bakış açısı kazandıracak, Kur’an ve Sünnet çerçevesinde ilmî olarak ele aldığı Başyazılar ve Furkan Nesli Dergisi yazarlarının her ayın konusuyla ilgili derin araştırmalar yaparak ele aldıkları diğer yazılar, bir okuru olarak Furkan Nesli Dergisi’ni bende değerli kılan en önemli etkenlerden biridir.
Bununla birlikte Furkan Nesli Dergisi güncel, siyasal ve sosyal konuları da ele alarak toplumun her kesimine hitap ediyor olması yönüyle okur kitlesinin memnuniyetini kazanmaktadır.
Başta Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi olmak üzere, tüm Furkan Nesli Dergisi Yazar Kadrosu’na ve Yayın Kurulu’na titiz çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ediyor ve Allah’tan kalemlerine kuvvet diliyorum.
Zehra YILDIZ

 

 

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: İslam'ın Yükselişi (Sayı 49)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

ARKA KAPAK | Sayı 94

Benim dosyalarım suç dosyası değil, “sus” dosyasıdır! Yani bana “sus” diyorlar. SUSMAYACAĞ…