Anasayfa Anasayfa Alparslan Kuytul Hocaefendi Yalnız Değildir | Sayı 81

Alparslan Kuytul Hocaefendi Yalnız Değildir | Sayı 81

9 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin, Türkiye’de artan zulümler ve son gelişmeler hakkında yaptığı açıklamalar, halk arasında geniş bir yankı buldu. Yaptığı konuşmalar yüzbinlerce kez izlendi, beğenildi ve her tarafta paylaşıldı, neredeyse duymayan kalmadı. Hocaefendi’nin konuşmalarının bu kadar çok rağbet görmesi bazı mihrakları rahatsız edince başta Yenisöz, Takvim gazeteleri, Akit Tv gibi habercilik ahlakından uzak olan medya kuruluşları tarafından, bile isteye yanlış ve karalama haberler yapıldı. Ardından Oda Tv gibi bazı haber siteleri de bu alçak karalama kampanyasına katıldı. Ancak yapılan tüm iftira çalışmalarına rağmen halk Alparslan Hocayı yalnız bırakmadı ve bu tahrif ve çarpıtmalarla dolu haber sonrası twitterda binler, #AlparslanHocaYalnızDeğildir diyerek müfterilerin amaçlarına ulaşamadıkları mesajını verdi. Furkan Vakfı’nın resmi sayfalarına yüzlerce tebrik, destek, teşekkür ve ‘helallik isteme’ mesajları geldi. İşte gelen o yüzlerce mesajdan sadece birkaçı;

Allah kaos zamanında bir lider çıkarır. Bence Anadolu’dan İslami bir lider doğuyor. Ülkemize ve İslam âlemine hayırlı olsun. Cesur ve ileri görüşlü…

Ali Naci ORSÇELİK

Allah sizden eksik etmesin bizleri. Çok aydınlatıyorsunuz. Bulgaristanlıyım ve sizi dinlemeden yatmıyorum. Benim için olması gereken bir örneksiniz. İnşallah siyasi metodunuzdan faydalanır ve ileride buralara ışık tutabilirim.
Ali ALFO

İlk defa konuşmanızı izliyorum. Müslümanım diyenlerin zulümlerine bu kadar açıkça itiraz etmeniz beni çok şaşırttı. Allah razı olsun. Bundan sonra sizi takip edeceğim inşallah.
MRTCLB74

Hocam AKP hakkında söylediklerinizi dinledik, Allah sizden razı olsun, lütfen susmayın, eşimi de suçsuz günahsız yere içeri aldılar. Allah sizden bin kere razı olsun eğer bu sayfa hocamıza ait değilse lütfen iletin, onun yanındayız, destekçisiyiz. Yürekliliğinizden, cesaretinizden dolayı tebrik ederiz. Allah yar ve yardımcısı olsun.
Beren

Hocam; sağcı, solcu, komünist hatta dinsiz kişilerin bile takdirini kazandınız. Neden biliyor musunuz, insanların dile getirmeye korktuğu şeyleri dile getirdiğiniz ve zulme karşı durduğunuz için seviliyorsunuz, ALLAH her zaman yar ve yardımcınız olsun, çünkü bunlar korkunç ve zalim insanlar.
SERHAT

Yorum yapanı da içeri alırlar diye kimse bir şey yazamıyor sanırım, her sözüne imzamı atarım Alparslan Bey.
Mehmet YİĞİT

Sayın Furkan Vakfında yetkili kardeşim, ricam şudur, Alparslan Hocaefendi’den helallik istiyorum. Daha önce Hocaefendi Erdoğan için ‘kalemi kırıldı’ dediğinde münafık demiştim. Sonra bütün videoları izledim ve Hocaefendi’ye karşı fikrim değişti hatta ailecek değişti ve onu sevmeye başladık, baktık, gördük; bizim davamızın adamı o yüzden söylediğim sözü geri alıyorum, özür diliyorum ve helallik istiyorum. Kendisine iletirseniz bahtiyar olacağım. Selamlar. Âlemi SEYRANGAH İlk bakışta izlemek istemedim. Yine saplantı yine bağnaz düşünce anlatan bir video kanısıyla… İlaç gibi geldi. Bugün çok sıkılmıştım. İçim serinledi tebrikler yürekli insan! Ne çok ihtiyacımız var gerçekçi yorumlara, aydın din adamlarına…

Kamile ÇETİNGÜL ÖZMEN

Vallahi billahi Alparslan Hocayla birçok dini konularda taban tabana zıt düşüncedeyim. Ama bu adamın ekonomik, siyasi, sosyal ve uluslararası konulardaki omurgalı, dik, mert ve aslan yürekli tavrına hayranım.
Battal Gazi GÜRBÜZ

Bir Hristiyan olarak sizi tebrik ediyorum. Piyasada yalaka olmayan tek hoca siz kaldınız sanırım.
Odin

Ben bir CHP’li olarak önünde şapka çıkarıyorum. Allah senden razı olsun konuş hocam. Bu hainler ülkeyi iç savaşa götürüyor, arkasında ABD ve İsrail var. Tayyip boşuna mı eş başkanlığına getirildi? Her şey açık… İç savaş çıkarmak ve ülkeyi bölmek istiyorlar. Boşuna mı İsrail’e dost diyorlar?
Zurnacı HAMZA

İslam anlayışınız gerçekten çok güzel. Ben bir deist olarak İslamiyet’e nerdeyse ikna oluyorum.
Bülent SİNO

Allah sizden razı olsun. Yaptığınızı yapmaya kimse cesaret edemiyor. Gülen cemaatini değil, masumların hakkını konuşuyorsunuz. Allah yolunuzu açık etsin.
Yusuf TAHSİN

Hoca senin alnından öperim, bir tek senin sohbetini dinliyorum, içimde az buçuk iman kaldı onu da seninle koruyorum.
Gezgin DENİZCİSTEVE

Kuytul’un hangi videosuna baksam ağzım açık kalıyor. Tespitler on ikiden. Böyle mantıklı, objektif, tarafsız konuşan bir adam daha yok şu memlekette, helal olsun.
OSMAN

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

“30 OCAK 2018” UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ! | Sayı 93

30 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşen şafak operasyonu ile gözaltına alınan, 8 Şubat’ta mahke…