51. Sayımız Çıktı!

4 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Furkan Nesli olarak bizleri Temmuz sayımızla beraber bir Ramazan Bayramı’na daha ulaştıran Rabbimize hamd ediyor ve dergimizin zengin içeriğini siz okurlarımızın istifadesine sunuyoruz. Furkan Nesli Dergisi olarak yayın hayatına başladığımız ilk günden bu yana daima hakkın tarafında olup, zalime ve her türlü zulme karşı dimdik durmaya çalıştık. Asla zulme rıza göstermedik!
Bu sayımızda başta ömrünü İslam davasına adayan Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye ve onun öncülüğünde kurulan Furkan Hareketi’ne atılan iftiraları konu edindik ve ayın konusunu “Tevhidî Furkan Hareketi’ne Derin Güçlerce İftira Kampanyası” olarak belirledik.

Tarih boyunca İslamî Hareketlere ve liderlerine defalarca engellemeler, iftiralar ve tuzaklar hazırlanmıştır. Rasulullah Sallallahu Aleyhi ve Sellem’in hayatına baktığımızda da bunu açıkça görmekteyiz. Bunun yanı sıra böyle anlarda sahabenin, Peygambere âdeta siper olduğunu da görmekteyiz. Bu gün Allah Rasulü’nün ashabında olan bu şuura ne kadar da ihtiyacımız var. Çünkü İslam davası her zaman olduğu gibi bu günde böyle tehlike ve saldırılarla karşı karşıaya!

Bizler de Furkan Nesli olarak kaleme aldığımız gerek kapak yazılarımızla gerekse de hazırladığımız muhtelif sayfalarımızla, Hak davanın temsilcisi olan Furkan Hareketi’nin ve bu hareketin lideri olan Muhterem Hocamız’ın her daim yanında, arkasında olmayı kendimize görev bildik. Ayrıca dergimizde, atılan bu iftira kampanyalarına karşı sosyal medyadan ve halktan gelen yoğun tepkilere de yer verdik.

Muhterem Hocamız’ın gündemle ilgili değerlendirmelerinden istifade ederek hazırladığımız haber sayfalarımızla birlikte dergimizden hakkıyla istifade etmenizi temenni ediyoruz.
Ümmetin çıkmaza girdiği şu dönemde kalbimiz hüzne boyansa da bizleri bu bayramlara eriştiren Rabbimize hamd ediyor ve O’ndan gerçek bayramlara kavuşmayı niyaz ediyoruz.
Furkan Nesli olarak tüm okurlarımızın Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyoruz.

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Editör
Kategoriden Daha Fazla: “Tevhidî Furkan Hareketi’ne Derin Güçlerce İftira Kampanyası” (Sayı 51)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

Furkan Nesli Dergisinin 79. Sayısı Çıktı

Peygamberimiz Sallallahu Aleyhi ve Sellem’in doğum tarihi olan 12 Rebiulevvel’in, Kasım ay…